Marshall Dış Cephe Boyaları 2013 Renk Kataloğu

Ocak 31st, 2013

Dış Cephe Boyaları sanıldığı kadar önemsiz değildir insan hayatı için.

Dünya teknolojiye doğru evrilirken, çevre ve çevresel faktörler insan yaşamını etkileyen en önemli unsurlardan biri haline gelmiştir.

Biz insanlar yaşam standartımızı yükseltecek her şeyi edinmeye çaba gösterirken, çevresel faktörlerin bu standartı bir şekilde düşürdüğünün farkında değiliz galiba. Son zamanlarda yaşam kalitesinin yükselmesi için sadece teknolojinin yetmeyeceğinin farkına vara insanoğlu, çevreye dünden daha duyarlı olmanın çabası içine girmiştir.

Çevre, fiziksel şartlar yanında görsel olarak da önemlidir. Bu bağlamda evlerin dış görünüşlerini de göz zevkine hitap eder hale getirmek gerekir. Marshall boya da,  dış cephe boyalarında çevreye duyarlı özelliklere sahip ve göz zevkinize hitap eden renk seçenekleri ile 2013 dış cephe boyaları renk kataloğunu yayınladı. Doğadan esintilerin gözlendiği katalogda toprak tonları, kiremit tonları, sarı tonları, gri tonları ağırlık kazanmıştır. Bu renk tonları yanında mavi ve yeşil tonları da diğer renkler arasındadır. Kış aylarının sonuna gelmekte olduğumuz bu günlerde, şimdiden baharı düşünen takipçilerimize yardımcı olur umuduyla Marshall dış cephe boyaları 2013 renk kataloğunu yazımızın altında sunuyoruz. Bundan sonra da yazılarımızda, bahar için gerekli her türlü hazırlığınıza yardımcı olacak konuları işlemeye devam edeceğiz.

 

Marshall dış cephe boyaları 2013 renk kataloğu :

 

marshall-dis-cephe-renk-kartelasi-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Filled Under: Dekorasyon